Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wysyłka

WARUNKI DOSTAWY

Sklep drox.pl wszystkie wysyłki realizuje za pośrednictwem kuriera InPost, GLS, UPS lub za pomocą Paczkomatów InPost.

  • Paczkomaty InPost - 0,00 zł* / 12 zł
  • kurier GLS - 0,00 zł* / 12,00 zł
  • kurier InPost - 14,0 zł
  • kurier UPS - 16,00 zł

Oferujemy darmową dostawę dla wszyskich zamówień z wybraną formą płatności: BLIK/Visa/Mastercard/iMoje. Powyżej 50zł darmowa przesyłka do paczkomatu i kurierem GLS. Powyżej 200zł darmowa dostawa kurierem InPost i UPS.

Promocja nie obejmuje wysyłek z płatnością przy odbiorze (POBRANIE).

Wszystkim Klientom oferujemy możliwość bezpłatnego odbioru osobistego w naszym salonie firmowym. Zamówienia można odebrać po wcześniejszym umówieniu się. Sklep znajduje się w Tarnowskich Górach. 

CZAS WYSYŁKI

Czas wysyłki zamówienia to zwykle 24 godziny. W większości przypadków zamówienia złożone do godziny 15:00 realizowane są natychmiast. W wyjątkowych przypadkach czas ten może się wydłużyć do 72 h. Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 300 zł są przez nas ubezpieczone!

FORMY PŁATNOŚCI

Klient ma do wyboru następujące formy płatności za zamówione Towary. Dostawa możliwa jest tylko na terytorium Polski:

  • Płatności BLIK,
  • karta płatnicza,
  • przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności Imoje. Obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach. Nr konta: 63 1050 1386 1000 0090 7887 3933

Klient, wybierając płatność za pobraniem, przekazuje odliczoną kwotę kurierowi firmy GLS/UPS/InPost lub pracownikowi sklepu DROX

Klient, wybierając płatność online za pośrednictwem Imoje, zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji.

Klient wybierający płatność przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za założenie zamówienia. Ma na to 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym razie zamówienie zostaje usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim kontakcie z obsługą sklepu drox.pl

Zamówienia realizowane są po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego drox.pl

*Darmowa dostawa przysługuje zamówieniom od kwoty 50zł złotych i realizowana jest za pośrednictwem Paczkomatów InPost lub kuriera GLS!

pixel