Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Nasz zespół

Poznaj zespół obsługi klienta sklepu DROX:
Martyna

Produkty i usługi

Produkujemy, importujemy, dostarczamy tonery i tusze do drukarek laserowych oraz atramentowych.
Zapewniamy szybką oraz kompleksową dostawę zamówionych produktów. Dbamy o to, aby każdy produkt był najlepszej jakości.

Mitem, jaki istnieje na rynku jest to, że zamienniki są znacznie gorszej jakości niż produkty pochodzące od producentów drukarek. Istnieją technologie produkcji oraz komponenty, które umożliwiają wyprodukowanie towaru niemal bezawaryjnego, a niejednokrotnie bardziej wydajnego niż produkty oryginalne. Niestety na rynku istnieje wiele firm, które nie dbają o jakość swoich wyrobów. W związku z tym przed wydaniem negatywnej opinii na temat materiałów alternatywnych sprawdź nasze zamienniki!

Zawsze staramy się jako pierwsi wprowadzić do sprzedaży nowości, uważnie obserwując rynek materiałów eksploatacyjnych i oferty producentów. Na liście towarów, które oferujemy, znajdują się nie tylko popularne produkty, lecz również tusze i tonery do nietypowych i mniej popularnych urządzeń. Jeśli w naszym asortymencie brakuje jakiegoś zasobnika, zadzwoń a my znajdziemy rozwiązanie.
Dzięki rozbudowanemu magazynowi tonerów oraz tuszów gotowych do wysyłki jesteśmy w stanie realizować ponad 100 zamówień dziennie i dostarczać blisko 96% zamówień kolejnego dnia od momentu zamówienia.
Naszymi głównymi odbiorcami są klienci detaliczni, hurtownicy, sklepy komputerowe, firmy specjalizujące się w sprzedaży materiałów biurowych oraz klienci przetargowi.
 

Nasze marki

Oferujemy materiały eksploatacyjne takich producentów jak:
- HP
- Brother
- Samsung
- Canon
- Epson
- Lexmark
- Dell
- Oki
- Konica Minolta
- Panasonic
- Kyocera
- My Office
i wielu innych.
pixel